Reštaurácia Del Nicky má už svoju viac ako dvadsaťročnú históriu. Od prvého dňa bolo našim záujmom prinášať vám kvalitu a okrem našej starej dobrej klasiky, aj niečo nové, netradičné, aby ste ochutnali aj "iné" chute a u nás menej známe jedlá.

Na začiatku našej cesty to bola pizza, ktorú sme na stoly Kysučanov priniesli ako prví, aj s donáškou do vašich domovov. Prvé letáky vo vašich schránkach boli s logom Del Nicky. Časom sme začali dopĺňať jedlá slovenské, talianske, čínske... najnovšie i thajské.

cadca delnicky kuchari 1cadca delnicky kuchari 2cadca delnicky kuchari 3

Začali sme v malej sídliskovej reštaurácii a po čase, keď nám už bola tesná, presunuli sme sa do centra mesta, kde tvoríme, meníme, pridávame i uberáme, učíme sa a s radosťou prinášame novinky.. naše i svetové, na vaše stoly.

Vždy nám záležalo i záleží, z akých surovín varíme, na akom oleji pečieme, starostlivo vyberáme bylinky i koreniny. Pokiaľ máme možnosť, siahneme po zdravšej verzií. Šaláty i časť byliniek si v lete pestujeme sami, v ekologicky čistom prostredí. Vyberáme to najlepšie, z ponuky ktorú v danom čase máme. Uprednostňujeme kvalitu pred cenou a výbornú chuť pred množstvom.

To, čo vám chceme sprostredkovať najviac, je radosť a potešenie z dobrého jedla, dôkladnosť a fantáziu pri jeho príprave a úctu a sústredenosť pri jeho konzumácií.

View the embedded image gallery online at:
https://www.delnicky.sk/nas-pribeh#sigProIdbc7530620e